Motorkurs – witamy!

Na początek kilka słów o ludziach, z którymi spotkasz się, jeśli postanowisz wraz z nami rozpocząć swoją przygodę z motocyklem.

Nazywam się Jacek Ciszewski, jestem właścicielem i główno dowodzącym. Razem ze mną pomogą Ci w złapaniu tej nieuleczalnej,a zarazem o ironio, wspaniałej choroby: Sławek Zdrodowski , Grzesiek Czerny, Sandra Mikołajczyk i Bartek Gembalczyk. Każdy z nas posiada zróżnicowane kwalifikacje, które pozwalają wykształcić i ukierunkować prawidłowy rozwój przyszłego użytkownika jednośladów.
Mój początek tej długiej i krętej drogi miał miejsce niemal dwadzieścia lat temu. Dawno…

W tym czasie „demolowałem” namiętnie wschodnio-niemieckie sprzęty, następnie 10 lat spędziłem na współprowadzeniu jednego z katowickich sklepów i serwisów motocyklowych. Przejeździłem całkiem sporo chyba…, na bliższych i dalszych asfaltach naszego kontynentu i nie tylko, no i tam gdzie ich nie ma i chyba nigdy nie będzie. Posiadam oczywiście uprawnienia instruktora kat. AM, A1, A2 i A, instruktora doskonalenia techniki jazdy oraz egzaminatora państwowego dla kat. motocyklowych.

A teraz coś, co Ciebie może dotyczyć bezpośrednio, czyli nasza działalność dydaktyczna. Początek to 2001 rok, kiedy to rozpocząłem szkolenia off road na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dwa lata później, czyli w 2003r., wyjechałem z przyszłymi motocyklistami na asfalty, przekazując im swoją wiedzę i umiejętności. I trwa to nadal.

Działalność nasza, choć specjalnie nie lubię tego terminu, posiada status O.S.K. (Ośrodka Szkolenia Kierowców) nr 00312463, wraz ze wszystkim wymogami, właściwymi dla tego typu działalności. Poza prowadzeniem szkoleń zasadniczych (rozpoczynających kontakt z motocyklem i przygotowujących do egzaminu państwowego), proponujemy także turystykę szkoleniową, dla tych, którzy posiadają już uprawnienia i chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Osoby powracające do jazdy po długiej przerwie mogą skorzystać z zajęć przypominających. Prowadzimy również zajęcia torowe, przy współpracy z zawodnikami różnych dziedzin sportów motocyklowych. Szkolimy motorowerzystów.

Jacek
Jacek Ciszewski instruktor nauki jazdy nr SO137, instruktor techniki jazdy nr S047, uprawnienia egzaminatora nr SK350.
Bartłomiej Gembalczyk wykładowca.
Sandra
Sandra Mikołajczyk instruktor nauki jazdy nr SI0068
Sławomir Zdrodowski Instruktor nauki jazdy nr SO0313.
Sławomir Zdrodowski Instruktor nauki jazdy nr SO0313.