MOTOKURS “dla Pań”

motokurs dla pań

A o co come on ??!! Już wyjaśniam!
To propozycja dla pań, którym zdecydowanie zbrzydła rola „plecaka”, lub tych, które kontakt z jednośladem chcą zacząć od razu z przodu moto.
Co i dlaczego proponujemy.

  • szkolenie praktyczne na spersonalizowanych motocyklach. W początkowej fazie nauki często najwięcej problemów sprawia masa motocykla, skoki dźwigni i wymagane siły nacisku na klamki. Faceci starają sobie poradzić z tym problemem…brutalną siłą. Dla wielu pań zaś istnieje potrzeba dokładnego doboru pojazdu (w wielu aspektach) oraz odpowiedniego stopniowania charakterystyki motocykli.
  • zwiększona liczba godzin szkoleniowych w ramach szkolenia zasadniczego. To nie dyskryminacja, lecz obserwacja. Z uwagi na fakt, że wiele pań poświęca więcej czasu początkowej fazie szkolenia, brakuje go na bardziej zaawansowane części. Czasem trzeba poćwiczyć więcej, a po co za to dopłacać ?
  • indywidualne dostosowanie terminarza szkolenia do oczekiwań osoby szkolonej. To przeważnie właśnie panie muszą godzić 1000 obowiązków z własnymi potrzebami i pragnieniami. Krótko mówiąc oddajemy do swobodnej dyspozycji nasze terminarze…
  • egzamin praktyczny na znanym i „objeżdżonym” motocyklu. By w swobodny, pełny i należyty sposób zaprezentować swoje umiejętności dobrze mieć sprzymierzeńca. Jest nim „znajomy towarzysz”, czyli znany Wam motocykl dostarczony na egzamin.